Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z okolic Wrocławia

 

Wycieczka szkolna lub zielona szkoła zawsze jest wyczekiwanym wydarzeniem przez uczniów. To doskonała forma integracji, nauki i zabawy, a połączenie tych trzech elementów stanowi o stale rosnącej popularności tego rodzaju wyjazdów grupowych.

Dzieci i młodzież są wymagającymi klientami, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę! Nasze wycieczki szkolne organizowane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Doświadczona kadra pilotów i przewodników sprawia, że każdy dzień spędzony na wyjeździe z Horyzontem jest niezapomniany!


W sprawie wycieczek z katalogu i własnych pomysłów na wyjazdy – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem we Wrocławiu, które mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 116 lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 71 367 08 92

 

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.