Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z regionu poznańskiego

 

Stoi przed Tobą wyzwanie zorganizowania wycieczki szkolnej z Poznania? To odpowiedzialne zadanie, które wymaga niemało pracy... Może warto zatem skorzystać z usług firmy, która już od ponad 20 lat zajmuje się wyjazdami dla grup zorganizowanych? Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.

Należy pamiętać, że wycieczki szkolne są dla uczniów czasem wyjątkowym, gdyż pozwalają zarówno na zabawę i oderwanie od szkolnej rzeczywistości, jak i poznawanie historii oraz kultury odwiedzanych miejsc. Warto zadbać o to, żeby taka wycieczka na długo pozostała w ich pamięci!


Jak zorganizować wycieczkę szkolną z Horyzontem?

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z naszym aktualnym katalogiem, zawierającym gotowe programy wycieczek krajowych i zagranicznych wraz z cenami. Każdą z propozycji chętnie dostosujemy do indywidualnych oczekiwać grupy.

Następnie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z wyjazdem.


Jeśli masz dodatkowe pytania lub swojej wymarzonej wycieczki nie znalazłeś w aktualnym katalogu, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Poznaniu: ul. Taczaka 20/3A, tel: 61 852 32 22

 

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.