Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z regionu poznańskiego

 

B.T Horyzont - Oddział w PoznaniuPlanujesz zorganizować udaną wycieczkę szkolną? Cenisz sobie profesjonalizm, doświadczenie i ofertę dostosowaną do swoich indywidualnych wymagań i oczekiwań? Jeśli tak, to znaczy, że chcesz skorzystać z usług Biura Turystycznego Horyzont, które już od 18 lat zajmuje się profesjonalną organizacją wyjazdów dla grup zorganizowanych.

Wycieczki szkolne i zielone szkoły traktowane są przez uczniów jako czas wyjątkowy. Pozwalają bowiem zarówno na zabawę i oderwanie od szkolnej rzeczywistości, jak również na naukę i poznawanie historii i kultury odwiedzanych miejsc.

Jak zorganizować udany wyjazd?

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z naszym katalogiem, w którym znajduje się mnóstwo propozycji oraz programów wycieczek i zielonych szkół.

Drugim krokiem jest bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym biurem w Poznaniu w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z wyjazdem.


Jeśli masz dodatkowe pytania lub swojej wymarzonej wycieczki nie znalazłeś w aktualnym katalogu, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Poznaniu, które mieści się przy ul. Taczaka 20/3A, lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 61 852 32 22.

 

Skontaktuj się z nami, zorganizujmy udaną wycieczkę szkolną!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.