Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z Krakowa i powiatu krakowskiego

wycieczki szkolne z Krakowa

 

Stoi przed Tobą wyzwanie zorganizowania wycieczki szkolnej z Krakowa? To odpowiedzialne zadanie, które wymaga niemało pracy... Może warto zatem skorzystać z usług firmy, która już od ponad 20 lat zajmuje się wyjazdami dla grup zorganizowanych? Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.

Należy pamiętać, że wycieczki szkolne są dla uczniów czasem wyjątkowym, gdyż pozwalają zarówno na zabawę i oderwanie od szkolnej rzeczywistości, jak i poznawanie historii oraz kultury odwiedzanych miejsc. Warto zadbać o to, żeby taka wycieczka na długo pozostała w ich pamięci!

Jak zorganizować wycieczkę szkolną?

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z naszym aktualnym katalogiem wycieczek z Krakowa, w którym można znaleźć mnóstwo propozycji oraz gotowych programów wyjazdów krajowych i zagranicznych.

Drugim krokiem jest bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym biurem w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z wyjazdem. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 61 852 32 22.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.