Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z okolic Katowic


Chcesz zorganizować wycieczkę szkolną z Katowic, ale nie wiesz od czego zacząć? Liczy się dla Ciebie profesjonalizm, doświadczenie i oferta ściśle dostosowana do indywidualnych wymagań? W takim razie, na pewno zainteresuje Cię Biuro Turystyczne Horyzont, które już od 1995 roku zajmuje się organizacją wyjazdów zarówno krajowych, jak i zagranicznych dla grup zorganizowanych.

Wycieczki szkolne są dla uczniów czasem wyjątkowym – pozwalają bowiem zarówno na zabawę i oderwanie od szkolnej rzeczywistości, jak również na naukę i poznawanie historii i kultury odwiedzanych miejsc. Warto zatem zadbać, by wyjazd na długo zapadł w ich pamięci.

Jak zorganizować udany wyjazd?

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z naszym aktualnym katalogiem wycieczek z Katowic, w którym można znaleźć mnóstwo gotowych propozycji oraz programów wyjazdów krajowych i zagranicznych wraz z cenami.

Następnie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z wyjazdem.


Z wszelkimi pytaniami oraz własnymi propozycjami programów wyjazdów prosimy kontaktować się pod numerem telefonu: 32 494 45 95. Nasi pracownicy z chęcią rozwieją wątpliwości i przygotują indywidualną ofertę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.