Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z Gdańska

Stoi przed Państwem wyzwanie zorganizowania wycieczki szkolnej z Gdańska? To odpowiedzialne zadanie, które wymaga niemało pracy... Może warto zatem skorzystać z usług firmy, która już od ponad 20 lat zajmuje się wyjazdami dla grup zorganizowanych? Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta sprosta Państwa oczekiwaniom.

Należy pamiętać, że wycieczki szkolne są dla uczniów czasem wyjątkowym, gdyż pozwalają zarówno na zabawę i oderwanie od szkolnej rzeczywistości, jak i poznawanie historii oraz kultury odwiedzanych miejsc. Warto zadbać o to, żeby taka wycieczka na długo pozostała w ich pamięci!

Jak zorganizować wycieczkę szkolną?

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z naszym aktualnym katalogiem wycieczek z Gdańska, z szeregiem gotowych programów wycieczek krajowych i zagranicznych wraz z cenami.

Następnie zachęcamy do kontaktu telefoniczny lub mailowego z naszym biurem w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z wyjazdem.


Jeśli mają Państwo pytania do któregoś z programów lub własne pomysły na wyjazd, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Państwa okolica podlega pod oddział w Bydgoszczy.


Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.