Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z Gdańska

wycieczki szkolne z GdańskaPlanujesz zorganizować udaną wycieczkę szkolną z Gdańska? Cenisz profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie na rynku usług turystycznych i ofertę, która  będzie ściśle dostosowanąa do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań?

Jeśli tak, to znaczy, że chcesz skorzystać z usług Biura Turystycznego Horyzont, które już od blisko 20 lat zajmuje się profesjonalną organizacją wyjazdów dla grup zorganizowanych.

Wycieczki szkolne traktowane są przez uczniów jako czas wyjątkowy. Pozwalają bowiem zarówno na zabawę i oderwanie od szkolnej rzeczywistości, jak również na naukę i poznawanie historii i kultury odwiedzanych miejsc. Warto zatem zadbać, żeby ten wyjazd na długo pozostał w ich pamięci, prawda?

Jak zorganizować udany wyjazd?

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z naszym aktualnym katalogiem, w którym znajduje się mnóstwo propozycji oraz programów wycieczek i zielonych szkół. W tym celu wystarczy kliknąć w grafikę obok...

Drugim krokiem jest bezpośredni kontakt telefoniczny (tel.: 58 739 72 79) lub e-mailowy z naszym biurem w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z wyjazdem.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub swojej wymarzonej wycieczki nie znalazłeś w aktualnym katalogu, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.


Skontaktuj się z nami, zorganizujmy udaną wycieczkę szkolną!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.