Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z Gdańska

wycieczki szkolne z Gdańska

Stoi przed Tobą wyzwanie zorganizowania wycieczki szkolnej z Gdańska? To odpowiedzialne zadanie, które wymaga niemało pracy... Może warto zatem skorzystać z usług firmy, która już od ponad 20 lat zajmuje się wyjazdami dla grup zorganizowanych? Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.

Należy pamiętać, że wycieczki szkolne są dla uczniów czasem wyjątkowym, gdyż pozwalają zarówno na zabawę i oderwanie od szkolnej rzeczywistości, jak i poznawanie historii oraz kultury odwiedzanych miejsc. Warto zadbać o to, żeby taka wycieczka na długo pozostała w ich pamięci!

Jak zorganizować wycieczkę szkolną?

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z naszym aktualnym katalogiem wycieczek z Gdańska, w którym można znaleźć mnóstwo propozycji oraz gotowych programów wycieczek krajowych i zagranicznych.

Drugim krokiem jest bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym biurem w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z wyjazdem.

Drugim krokiem jest bezpośredni kontakt telefoniczny (tel.: 58 739 72 79) lub e-mailowy z naszym biurem w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z wyjazdem.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub swojej wymarzonej wycieczki nie znalazłeś w aktualnym katalogu, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.


Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.