Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z okolic Bydgoszczy

 

Skoro trafiłeś na naszą stronę internetową, to znaczy, że szukasz doświadczonego biura turystycznego, które pomoże Ci w organizacji udanej wycieczki szkolnej. Warto nadmienić, iż Biuro Turystyczne Horyzont od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalną organizacją wyjazdów dla grup zorganizowanych.

W naszym katalogu wycieczek szkolnych dla szkół z Bydgoszczy i okolic znajdziesz wiele interesujących propozycji wyjazdów krajowych i zagranicznych, które oczywiście dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań każdej grupy.


Spodobał Ci się któryś z programów? Masz własny pomysł na wyjazd? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Bydgoszczy, przy ul. Podolskiej 1. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 52 322 66 54

 

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.