Oferta wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdżających z Bydgoszczy

 

wycieczki szkolne z BydgoszczySkoro trafiłeś na naszą stronę internetową, to znaczy, że szukasz doświadczonego biura turystycznego, które pomoże Ci w organizacji udanej wycieczki szkolnej. Warto nadmienić, iż Biuro Turystyczne Horyzont już od 20 lat zajmuje się profesjonalną organizacją wyjazdów dla grup zorganizowanych - możesz zatem nam zaufać!

W naszej ofercie wycieczek szkolnych dla grup wyjeżdzających z Bydgoszczy znajdziesz wiele interesujących propozycji wyjazdów krajowych i zagranicznych, jednak każdy program jest ustalany z klientem indywidualnie. Ostateczny kształt zawsze uzależniony jest od Twoich możliwości i oczekiwań.


Masz własny pomysł na udany wyjazd? Chcesz dodać jakiś element do naszej propozycji? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Bydgoszczy, które mieści się przy ul. Podolskiej 1. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w realizacji Twoich koncepcji. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego:

  • tel. 52 322 66 54
  • tel. 52 569 30 55

 

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z B.T Horyzont

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.