Biuro Turystyczne Horyzont - organizator wycieczek szkolnych i zielonych szkół

Biuro Turystyczne Horyzont

Jesteśmy jednym z największych organizatorów wycieczek szkolnych w Polsce.

Doświadczenie, dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo organizowanych przez nas wyjazdów powoduje, że
co roku wybiera nas ponad 500 szkół.

Przemyślane programy

Programy wycieczek szkolnych

Programy naszych wycieczek układają osoby, które wiele razy odwiedziły dane miejsce. Wiemy, co warto zobaczyć i ile czasu poświęcić na każdą atrakcję.
Co roku aktualizujemy naszą ofertę, bo zmieniają się atrakcje, a kolejne grupy dzielą się swoim doświadczeniem i przemyśleniami, podpowiadając nam jak najlepiej spędzić czas na wycieczce szkolnej.

Dobra zabawa i nauka

Dobra zabawa i nauka - wycieczki szkolne z B.T Horyzont

Przygotowane przez nas programy wycieczek szkolnych i zielonych szkół łączą elementy efektywnej edukacji z wypoczynkiem i wspaniałą zabawą.

Wycieczka szkolna to doskonała okazja do zobaczenia na własne oczy tego, o czym młodzież uczy się na lekcjach, a jednocześnie niezapomniany czas integracji i wspólnej zabawy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne wycieczki szkolne

Wszyscy chcemy, by wycieczka szkolna była bezpieczna. Jest to najważniejsza kwestia dla rodziców, nauczycieli, ale także dla uczniów, nikt bowiem nie chce, by na wycieczce zdarzyło się coś niemiłego.
Do bezpieczeństwa organizowanych przez nas wyjazdów przykładamy największą wagę.

Organizujemy wycieczki szkolne i zielone szkoły ze wszystkich miast w Polsce!

Oddziały naszego biura znajdziesz w następujących lokalizacjach:

Poznań | WrocławWarszawaBydgoszcz |

Przejrzyj aktualny katalog wycieczek szkolnych i wybierz najlepszą wycieczkę dla siebie!

Wycieczki po Polsce

 

  • Kraków i okolice żadna opowieść nie odda w pełni uroku tego niezwykłego regionu. Wawel, Kościół Mariacki czy też kopalnia w Wieliczce, są miejscami, które każdy Polak powinien odwiedzić choć raz w życiu.

  • Trójmiasto – tu dzieje się trzy razy więcej i jest trzykrotnie więcej atrakcji do wyboru, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Gdańsk, Gdynia i Sopot to jedne z najciekawszych polskich miast.

  • Kotlina Kłodzka – zobacz urokliwe górskie miasteczka, sielankowe uzdrowiska, wspaniałe zamki, a przede wszystkim zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy. To wyprawa szlakiem tajemnic sprzed lat i cudów natury.

 

Zobacz pozostałe wycieczki po Polsce

Wycieczki zagraniczne

 

  • Francja (Paryż, Disneyland i zamki and Loarą) – poznaj kulturę i zabytki jednego z najpiękniejszych krajów świata. Niezapomniany klimat romantycznego Paryża i malowniczej Doliny Loary zachwyca turystów od pokoleń.

  • Londyn – pięć dni w fascynującej, pełnej światowej klasy zabytków stolicy Wielkiej Brytanii. Właśnie to miasto słynie z Big Bena, czerwonych autobusów piętrowych i dostojnej straży królewskiej pod Pałacem Buckingham.

  • Wiedeń-Morawy – zwiedzanie Wiednia to spotkanie z historią, sztuką i muzyką klasyczną, a wizyta na Morawach jest doskonałą okazją do poznania walorów przyrodniczych Czech.

 

Zobacz pozostałe wycieczki zagraniczne

Nowe programy

 

  • Tallinn - Petersburg - Helsinki – W planie wycieczki m.in.: zwiedzanie katedry Aleksandra Newskiego w Rydze, Ermitażu w Petersburgu oraz kościoła w skale Temppeliauko w Helsinkach.

  • Włochy północne – W planie wycieczki m.in.: zwiedzanie Piazza della Scala ze słynną operą La Scala w Mediolanie, całodzienny pobyt nad Jeziorem Gard oraz wizyta w Weronie.

  • Genewa - Barcelona - Strasbourg – W planie wycieczki m.in.: zwiedzanie siedziby CERN, całodniowy pobyt na plaży w Lloret de Mar lub Blances, zwiedzanie kościoła Sagrada Familia oraz stadionu Camp Nou.

 

 Zobacz pozostałe nowości w naszej ofercie

Poznaj Horyzont. Biuro turystyczne, które od ponad 20 lat specjalizuje się
w organizacji wycieczek szkolnych
.

 

 

O nas

LOGO HORYZONT małeOd ponad 20 lat organizujemy wycieczki szkolne i ciągle sprawia nam to ogromną przyjemność. Przygotowanie wycieczki szkolnej to praca kilkunastu osób, które korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia tak organizują wyjazd, by uczestnicy dobrze się bawili i nie musieli o nic martwić.

Nasi piloci

nasi piloci


Nasi piloci to prawdziwi pasjonaci wycieczek - uwielbiają wyjeżdzać!
Choć wiele razy byli już w miejscach, w które jeżdżą z naszymi grupami, to jednak za każdym razem odkrywają coś nowego i nigdy się nie nudzą. Mówiąc krótko i zwięźle: prawdziwi profesjonaliści.